Pozostałe

Przekładnie planetarne Bonfiglioli

Off 3

oferowanych w ECI
Główna rola przekładni planetarnych sprzedawanych w ECI to przenoszenie obciążeń wzdłużnych. Są to urządzenia o małych wymiarach, ale sporych perspektywach. Mogą funkcjonować jako motoreduktory, gdyż doprowadzanie mocy do koła słonecznego razem z hamowaniem koła zewnętrznego spowoduje dwukrotny wzrost momentu przy dwa razy mniejszej prędkości obrotowej. Przekładnie planetarne funkcjonują w ten sposób, że jedna oś wiruje wokół pozostałych osi. Korzystny stosunek masy przekładni do mocy przeniesionej oraz spore przełożenia pozwolą tego typu przekładnie zastosować w tych maszynach, w jakich istotny jest spory moment wyjściowy. Więcej wiadomości na temat tych solidnych i niezawodnych komponentów udzielają pracownicy Europejskiego Centrum Innowacyjnego. Wieloaspektowe wykorzystanie przekładni planetarnych ma odzwierciedlenie w tym, że są wykorzystywane w elektrowniach wiatrowych, dźwigach a także w pozostałych maszynach. Można ich dodatkowo używać tam, gdzie potrzebne jest uzyskanie niewielkich obrotów na wyjściu.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

 • Wyjazd zagraniczny – Łotwa oraz tanie wczasy

  Wiele biur podróży postanawia gonić się pomiędzy sobą w możliwościach i ofertach skierowanych do miłośników i fanatyków zwiedzania w czasie wakacji, lecz są także oferty skierowane dla osób ceniących sobie o wiele szerzej spostrzegane zwiedzanie z jak najmniejszą liczbą huku szumu i hałasu, oszałamiająca propozycją dla osób lubiących o wiele pokaźniejsze możliwości odpoczynku bez innych…

 • Podróżnicy i przewodniki – szczegóły turystyki

  Udajemy się w rozmaite miejsca. Czasem wyjeżdżamy do odległej Afryki, czasem jedziemy najzwyczajniej w świecie do Gdańska lub Krakowa, aby odpocząć, aby zmienić otoczenie, pozwiedzać. Obojętnie jednakże od tego, dokąd się wybieramy i co będziemy robić, jaki jest cel opisującej nas wyprawy powinniśmy o miejscu, gdzie jedziemy wiedzieć jak najwięcej. Niekiedy danym krajem czy miastem…

Artykuły:

 • wczasy nad morzem Puck apartamenty noclegi nad morzem
 • nocleg w Suwałkach na Mazurach Suwałki noclegi jeziora mazurskie noclegi na Mazurach
 • W naszym sklepie internetowym dostaniesz różne akcesoria medyczne takie jak papiery do usg, żele, czujniki spo2, elektrody ekg. Hurtownia sprzętu medycznego zaprasza.
 • Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!
 • Hotele Azerbejdżan Grand, Luxe, Chic Hotels Noclegi Azerbejdżan